Seksiyonel Kapı Sistemleri


Seksiyonel Endüstriyel Kapı Sistemleri
Seksiyonel Kapı Sistemleri, Konutlarda garaj kapısı en önemli kişisel yatırımlardan biri olan otomobilleri olumsuz iklim koşullarına ve hırsızlığa karşı koruyan modern, pratik ve estetik modelleri konutların yapısına uygun tasarımlarla sunulmaktadır.

  Seksiyonel Endüstriyel Kapı Sistemleri, Panel kalınlığı; 61 cm / ISO 9001, CE 42 mm / 0,50 mm galvanize çelik + poliüretan + 0,50 mm galvanize çelik+  Entkepler
Dolgu Malzemesi Poliüretan köpük(40 KG/M3 Yoğunluk) 0,50 W/m2C
Paneller arası sızdırmazlık Sandviç paneller arası sünger conta
Panel; Zemin sızdırmazlık Pnomatik emniyet sistemine uygun kauçuk conta
Panel; Duvar sızdırmazlık Çift cidarlı kauçuk dış sızdırmazlık contası
Panel Tipi; Parmak Sıkıştırma Emniyet Sistemli
Rüzgar Dayanımı; 95kg/m2,  Büyük ölçülerdeki kapılarda dayanımı arttırmak için U bar veya halat gerdirme sistemi
Ray Takımı; 50mmx2mm Galvanizli çelik/Poliamit teker, Galvanize çelik menteşeler
Yay açma kapama sayısı 20.000
Panel Ağırlığı ;500 mm panel: 11,7 Kg/m2, 610 mm panel: 11,1 Kg/m2
Desen /Şekil Dış; Düz veya Gofrajlı, İç: Düz veya Gofrajlı /mini kanallı
Emniyet Sistemleri; Yay Kırılma, Parmak Sıkışma ve Halat Kopma Emniyetli

  HBK Otomatik Seksiyonel-Endüstriyel kapı sistemleri, yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat, montaj, satış, otomasyon teknolojisinin gelişimine paralel olarak, endüstriyel tip kapılarda meydana gelen yoğun talebi karşılamak için üretilen seksiyonel kapılar, İSO 19001 kalitesi ve güvencesi ile siz sayın müşterilerini beklemekte. Ürün alternatiflerinin çeşitliliği sayesinde garaj girişlerinizde de kullanımını düşünebileceğiniz seksiyonel kapı ünitelerimiz hakkında daha geniş bilgi almak için bir telefon etmeniz yeterlidir. 
Seksiyonel Endüstriyel Kapı Sistemleri
  HBK Otomatik Seksiyonel-Endüstriyel
kapı sistemleri, yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat, montaj, satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak ta hizmet vermektedir, Değişik birçok kapı markasına servis veren firmamız, servis bölgeleri oluşturarak hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır, garantili tamir yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis agımızla bizimle görüşüp teklif almanızı, HBK Fotoselli otomatik kapı sistemleri ayrıcalığını siz de yaşayın. Ayrıca destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, bir telefonla 30 dakikada yanınızdayız.

  Seksiyonel Endüstriyel Kapı Sistemleri                                       
                                           
Sayfa etiketi; Seksiyonel Kapı Sistemleri, Endüstriyel, Seksiyonel Kapı Servisi, Endüstriyel Kapı Servisi, Seksiyonel Kapı Fiyatları