Otomatik Kepenk Fiyatları


Otomatik Kepenk Fiyatları
    Ucuz Otomatik Fotoselli Kapı Fiyatları nasıl alınır.? Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları nerede.? ucuz otomatik panjur fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik seksiyonel kapı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik bahçe kapısı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları alıp en ucuzu taktırıp kar ettim sanmayın, HBK Otomatik Kepenk Kapı Tamiri, Servisi  İstanbul`un bütün ilçelerine kepenk tamir bakım ve onarım servisi olarak hizmet veren firmamız sizin aldığınız en ve boy otomatik kepenk panjur kapı ölçünüzü, istediğiniz konsept bilgileri, renk isteğinizi, detayları  hbkkepenk@hotmail.com adresine mail attığınızda hemen fiyatlandırıp size dönüş yapması için iletişim bilgilerinizi, cep telefonu yazın ki size teklif hazırlarken sorması gereken bazı eksik bilgileri alıp tam isteğinize göre teklif sunabilsin, olumlu uygun, ucuz fiyat isteklerinizi karşılayacak kapı sistemi olarak görürseniz yetkili servisimiz gelip kesin net ölçünüzü alıp kapora, peşinatı alıp gerekli mukaveleyi yapıp imalata başlayıp en geç on gün içinde otomatik motorlu kepenk, otomatik motorlu panjur, otomatik fotoselli kapınızı yerine montaj yapar, iyi günlerde kullanınız... Satış sonrası yetkili servis ayrıcalığını 7/24 günün her saatinde hizmetinizde olan firmamız, Ayrıca otomatik kapı sistemlerinden yardım alabilirsiniz. 
 

 Kepenk fiyatları 1000 ila 4500 TL arasında bu fiyatlar kullanılacak malzeme örneğin alüminyum profil galveniz profil panel özelliklerine kepenk boyutuna ve ağırlığa bağlı motor kuvetine göre değişmektedir.Kepenk Fiyatları; 0,8 mm galvaniz çelik profiline göre hesaplanmış ve yaklaşık fiyatlar olup bilgi alınız.

 Kepenk sistemi 2sene garantilidir.(İstanbul içi) 2 adet uzaktan kumanda ve Montaj dahildir.

 Otomatik Kepenk Sistemlerinde , merkezi sistem kilit, kilit, güç kaynağı ups.vs. gibi exstra kullanılan aksesuarlar ayrıca fiyata dahil edilir.


Çelik ve Alüminyum ( Sarmal ) Kepenk Fiyatları
Eni         (mm)             Boyu         (mm)                 Fiyat (Kdv Dahil - ortalama)
     1000                                     3000                                     540 €  -  640  €                  
     2000                                     3000                                     635 €  -  725  € 
     3000                                     3000                                     760 €  -  860  € 
     4000                                     3000                                     910 €  -  1000 € 
     5000                                     3000                                    1190 €  -  1280 € 
     6000                                     3000                                    1390 €  -  1470 €  tahmini fiyatlardır.


 

 

                                           Otomatik Kepenk Fiyatları
 

 

Sayfa etiketi:Kepenk Fiyatları, Otomatik, Motorlu, Motorlu Kepenk, Otomatik Kapı, Otomatik Kepenk Fiyat, Otomatik Kepenk Fiyat Listesi, Otomatik Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Tamir,  Otomatik Kepenk Servisi