Brandalı Kapı Sistemleri


Yüksek Hızlı Pvc Brandalı Kapı Sistemleri
Yüksek Hızlı Pvc Brandalı Kapı Sistemleri; Yoğun kullanım olan tesislerin ve değişken hava şartlarında çalışması günlük defalarca açılıp kapanması zaman ve iş gücü kaybının  azalması, asgariye indirilmesi kullanım alanının hijyen kalması gürültüyü önlemesi için PVC tip hızlı pvc branda kapı takılmalıdır. Esnek pvc ve polyesterden üretilen kendine özgü güçlü yapısı ile iç ve dış giriş kapılarda kullanabileceğimiz fonsiyonel özellikleri olan yüksek çalışma performansı ile estetik güzelliği olan tesislerinizin vaz geçilmez sağlam ve güvenilir hızlı pvc brandalı kapı çeşididir.

İç ve dış mekan kapılarınız için yüksek hız ve maksimum izolasyon...

  Yüksek Hızlı Pvc Brandalı Kapı Sistemleri, esnek yapısı ve hızlı çalışma performansları ile son derece kullanışlı kapılardır. İki farklı modeli bulunan pvc branda kapılar hem iç mekanda hemde dış mekanda kullanılabilirler.
   Pvc sarmal kapılar iç mekanda 5 mt. genişlik, 4 mt. yükseklik ölçülere kadar yaygın bir şekilde kullanılabilirler. Özel fren tertibatı ile donatılmış güçlü motor sistemi ve entegre siviç sistemine sahiptirler. Branda kapı genişliği boyunca tasarlanmış tambur sistemi üzerine direk sararak toplanmaktadır. Motor sistemi şafta direk geçirilmektedir, bir kulak yardımı ile ana gövdeye sabitlenmektedir. Brandanın düzgün durabilmesi ve yerçekimi ile kendiliğinden serbest halde inebilmesi için kapı alt kenarında kapı genişliğince alt baza profili yer almaktadır. Baza profili dikmelerin arasına da yeteri kadar girdiğinden brandanın hava basıncı vce rüzgarla yerinden çıkmasını engellemektedir. Bu durmda belli bir baskı kuvvetinin üzerinde baskı geldiğinde baza yerinden çıkarak brandanın zarar görmesini engelleyebilmektedir.

 Yüksek Hızlı Pvc Brandalı Kapı Sistemleri

 Dikme sistemi endüstriyel şartları göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Kapaklı dikme yapısı ile kolayca monte edilebilir yada sökülebilir. Gaga kısma doğru daraldığından oldukça tatmin edici bir sızdırmazlık performansı sunarlar.

 

 Kapı emniyet fotosel sisteminin yanı sıra opsiyonel boy fotoseli ile daha da güvenli bir çalışma sunabilmektedir. Kontrol sistemi olarak, uzaktan kumanda , ip çek sistemi, metal kütle dedektörü, radar sensör ve standart buton sunulabilmektedir.

 

 Kapı açılma hızı standart modelde 0,7 mt/saniye dir. Özel tasarım frekans konventörlü panolar ile bu hız 1,5 mt / saniye hızlara kadar artırılabilmektedir.

 

 Pvc katlanır kapılar özellikle dış mekanlar için tasarlanmıştır. 10 mt genişlik, 10 mt. yükseklikteki açıklıklara rahatlıkla uygulanabilmektedir. Branda içersine yerleştirilen boru barlar sayesinde yüksek rüzgar dayanımı sağlarlar. 50 ila 90 cm arası mesafe ile yerleştirilen barlar kapının yukarı açılması içinde kullanılırlar.

 

 Kapı genişliğine ile bağlantılı olarak sayısı belirlenen kayışlar her profille ayrı ayrı monte edilen kelepçelerin içinden geçirilerek, en alt profile sabitlenmektedir. Böyle tambur sistemi kayışları sardığında en alt profilen başlayarak kapı yukarı alana toplanır. Bu kapılarda gerekli net geçiş yüksekliğinin üst kısmında minimum 80 cm lik bir toplanma alanına ihtiyaç vardır.
 

 Yüksek Hızlı Pvc Brandalı Kapı Sistemleri,yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat ,montaj,satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak ta hizmet vermektedir, Değişik birçok kapı markasına servis veren firmamız , servis bölgeleri oluşturarak  hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır,garantili tamir yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis agımızla bizimle görüşüp teklif almanızı,HBK Fotoselli otomatik kapı sistemleri ayrıcalığını siz de yaşayın.Ayrıca destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, bir telefonla 30 dakikada yanınızdayız.

                                              
                  Yüksek Hızlı Pvc Brandalı Kapı Sistemleri
                                                  
 Sayfa etiketi; Yüksek Hızlı Pvc Brandalı Kapı Sistemleri, Brandalı Kapı Tamir Servisi, Brandalı Kapı Sistemleri