Otomatik Kepenk Sistemleri


Otomatik Kepenk Sistemleri
Kepenk, Otomatik Kepenk Sistemleri, Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri,Motorlu Kapı ve Kepenk Sistemleri

   
Kepenk sistemleri; Hammadde olarak alüminyum, içi dolgulu poliüretan olarak imal edilip, Çelik galvaniz alaşımlı olarak  dikey  çalışan, istenilen renk alternatifiyle yapılarınızda ev, işyeri ayrı bir değer katmaktadır, kötü niyetli kişilere karşı güvenlik, doğa şartlarında güneş koruması, kar yağmur, toz, ısı izalasyonu ses yalıtımı mahremiyeti sağlayan panjur, kolay kullanım olarak yapılarımızın vaz geçilmez parçaları olmuştur. Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Panjur Sistemleri mauel ve motorlu kullanım seçenekleri mevcuttur. butonlu, uzaktan kumandayla kolaylıkla açma kapama yapılabilir.
     HBK
Kepenk sistemleri, yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat, montaj, satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak ta hizmet vermektedir, servis bölgeleri oluşturarak hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır,garantili kepenk tamir yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, ayrıca Kepenk panjur destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, size bir telefon kadar yakınız…hizmetinizdeyiz.

 

                                              Otomatik Kepenk SistemleriSayfa etiketi;Kepenk Sistemleri, Kapı Sistemleri,Otomatik Kapı Sistemleri, Motorlu Kapı Sistemleri